Tangle Teezer, Thick & Curly matu ķemme

Par Tangle Teezer matu ķemmēm ir dzirdēts pietiekami daudz – saprotot, ka jānomaina sava Drogās pirktā matu ķemme, nolēmu izvēlēties Tangle Teezer. Sākot pētīt dažādās krāsas un formas, pamanīju, ka plašajā klāstā ir atrodamas ķemmes, kas paredzētas pinkainiem, čirkainiem matiem – IDEĀLI! Šo ķemmi esmu izmantojusi jau vairākus mēnešus, tādēļ beidzot sakopoju savas domas un par to esmu gatava stāstīt arī jums!

Thick & Curly ķemme no Tangle Teezer  ir labākais veids, kā atšķetināt biezus, cirtainus un afro matus. Biezi un cirtaini mati nepadodas parastajām matu ķemmēm, bet tagad ir jaunā Thick & Curly ķemme, kas atbrīvos biezus un cirtainus matus no sapiņķerēšanās. Thick & Curly matu atšķetinošā ķemme atjauno matu dabisko spīdumu, ergonomiskais dizains un elastīgie sariņi nerauj un neplēš. Viegli izķemmē gan sausus, gan slapjus matus. Sariņi ir 4 mm garāki par The Original ķemmes sariņiem, kā arī tie ir izturīgi un elastīgi. Matu atšķetināšana bez sāpēm, raušanas un plēšanas.

Uzreiz varu pieminēt, ka līdz šīs ķemmes iegādei nebiju lietojusi Tangle Teezer oriģinālo matu ķemmi un citus firmas produktus, līdz ar to nevaru izveidot salīdzinājumu par to atšķirībām. Aprakstā gan ir minēts ar ko šī Thick & Curly ķemme atšķiras no oriģinālās – sariņi esot 4mm garāki. Par sariņu garumu un to funkcionalitāti pastāstīšu vēlāk. Bet nu ķeramies pie detalizētās izpētes rezultātiem!

TTTC_05_thekikaphotography

Pirms šīs ķemmes regulāri iegādājos Drogās pieejamo lielāko ķemmi, kas iespējama – lai pēc iespējas vairāk matus reizē var ķemmēt. Vairāku gadu laikā jau pie raušanas un sāpēm esmu pieradusi, jo nav jau noslēpums – man ar čirkainiem matiem nākas sadzīvot katru dienu. Katram čirkainajam ir savs matu ķemmēšanas grafiks… Pati matus pilnībā izķemmēju pirms matu mazgāšanas un pēc tās. Otrajā dienā pēc mazgāšanas matus mazliet uzkasu pie saknēm, lai ir apjoms, kas nozīmē, ka tas ir lielisks pinku perēklis un vēlāk tā izķemmēšana prasa vairākas minūtes.

Runājot par lietu, sākšu ar ķemmes izskatu un dimensijām. Nekad nebūtu iedomājusies, ka ķemme bez kāta uzreiz maksimāli atbrīvo vietu un to ir iespējams iestūķēt jebkurā somas stūrī (lai gan Tangle Teezer ražo arī saliekamās, ērti pārnēsājamās ķemmes, kas ir super-komptaktas). Ķemmes izmērs tieši iegulst plaukstā, pie kā sākumā bija ļoti grūti pierast. Pirmajās ķemmēšanas reizēs tā lidoja ārā no rokām, jo nebija saprotams, cik daudz spēka pielietot, kā satvert un kā kustībā to noturēt. Nu jau esmu tik ļoti pieradusi, ka varētu teikt, ka ķemme ir saaugusi kopā ar roku – brīnišķīgs, ērts dizains. Vienīgais mīnuss, no kura, domāju, nekā neizbēgt – pēc vismaz 3-4 mēnešu ķemmes lietošanas, tās virspuse ir saskrāpējusies… Tomēr visam ir arī sava otra puse – ķemme joprojām neizskatās nolietota.

TTTC_02_thekikaphotography

Sariņi ir acīmredzami garāki kā manai iepriekšējai, parastajai ķemmei. Ļoti priecē, ka tie ir mīksti un lokani, kas nozīmē, ka nevienā brīdī nav sāpīgi vai nepatīkami ar to pieskarties galvas ādai. Sāku domāt, kādēļ gan parastajām ķemmēm uz sariņiem ir tie bumbulīši – tas noteikti tādēļ, lai ķemmēšana nebūtu tik sāpīga, bet tā ir tikai mana teorija. Kas ir interesanti – ķemmes sariņu garums nav vienāds, garie sariņi miksējas ar uz pusi mazākiem sariņiem, kas droši vien arī ir tā atslēga, kādēļ ar šo ķemmi matus ir viegli izķemmēt.

Turpinot par sariņiem, sākumā pie to mīkstuma un elastīguma arī nespēju pierast, jo likās, ka tas nekādu labumu nedod… Sajūta, itkā ķemme slīdētu pāri matiem, tos neatpinķerējot un neizķemmējot. Pierodot pie ķemmes atšķirībām sapratu, ka šī ir vislabākā ķemme līdz šim ko esmu lietojusi.  Dažkārt, protams, gadās kāds sāpīgāks pinķeris, bet kopumā esmu ļoti pārsteigta cik nesāpīgs var būt ķemmēšanas process.  Mati man arī ir jau gana atauguši (tie sniedzas jau pāri lāpstiņām, tā laikam saka… jebkurā gadījumā, mazliet pāri padusēm), līdz ar to šī ķemme nav paredzēta tikai īsmatainajiem un īsmatainajām!

TTTC_03_thekikaphotography

Lai gan šis punkts uz mani pašu neattiecas, tas kādam var būt ļoti svarīgs – šo ķemmi nav ieteicams lietot kā ieveidošanas rīku kopā ar karstajiem aparātiem. Piemēram, ja tu izmanto ķemmi ieveidojot matus ar fēnu, tad Tangle Teezer nebūs īstā izvēle, jo uz paša iepakojuma tiek minēts, ka šī ķemme tam nav paredzēta.

TTTC_06_thekikaphotography

Pēc manas atsauksmes droši vien jau var nojaust, cik ļoti sajūsmā es esmu. Es skaļi un pārliecinoši varu teikt, ka šis ir lifechanging produkts! Vēl viens milzīgs pluss, kas mani dara ļoti priecīgu – ķemmi ir viegli kopt un saglabāt tīru! Matus no tās ir viegli izvilkt, pat tad, ja tie saķerās pie ķemmes pamatnes un uz tās nesakrājas tik daudz putekļu! Man nekad nepatika parastajām ķemmēm, ka uz tām zibenīgi sakrājās dažādi netīrumi – vienmēr centos veikt tehniskās apkopes, visu izvelkot, bet tas vienmēr bija pārāk sarežģīti.

Cenas ziņā, protams, izdevīgāk ir paņemt parasto ķemmi, jo šī maksā līdz 20 eiro, tomēr es teiktu, ka tas ir labs ieguldījums. Man, protams, ir grūti noturēt savu sajūsmu par šo ķemmi pie sevis, tomēr es varu teikt, ka man vairs pat prātā neienāk atgriezties pie parastajām ķemmēm – I REALLY MEAN IT!

Apkopojot visu manu garo stāstu, pozitīvo lietu ir tik daudz – ķemmes dizains, tās ergonomiskums, sariņu materiāls, sariņu performance (ak, kā es nevēlējos lietot šo vārdu, bet nespēju mirklī atrast īsto teicienu), viegli iztīrīt/apkopt un nav nolietojuma pazīmju pēc vairākiem lietošanas mēnešiem. Mīnusi, manā gadījumā, nespēj ietekmēt manu prieku par šo atradumu, bet kādam tie var noderēt – ķemmes virspuse ātri saskrāpējas (vismaz uz šī toņa ķemmes tas nav ļoti redzams), šo ķemmi nevar lietot ar karstajiem aparātiem, kā arī augstā cena.

Man nav konkrētas informācijas, kur šīs ķemmes ir pieejamas mūsu platuma grādos, tomēr tās esmu manījusi Stockmann un Douglas veikalos, kā arī, protams, interneta veikalos. Savu iegādājos feelunique.com!


Tangle Teezer FB lapa (ENG), kurā var sekot līdzi produktu jaunumiem (tagad tieši ir iznācis jaunums – matu uzkasīšanas ķemme).

Šeit arī TT mājaslapa (ENG), kurā iespējams iepazīties ar produktu klāstu un to īpašībām.


 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s