Vichy Slow Âge sejas fluīds

Jūs nevarat iedomāties, cik ilgi es sēdēju pie virsraksta izveidošanas šim rakstam un cik daudz meklēju informācijas internetā, lai saprastu, kādā kategorijā šo produktu varam ielikt. Krēms tas ir… bet daudz kur tiek pieminēts fluīds… vārds fluīds man pašai īsti pie sirds neiet… LABI! Nu lai jau iet!

Nu jau gandrīz pirms gada apmeklēju Vichy Slow Âge prezentāciju, kurā tika stāstīts par un ap urbānās novecošanas procesiem un kā iespējams samazināt to attīstības ātrumu. Termins “urbānā novecošana” skan mazliet neparasti, tomēr tas ir saistīts ar dzīvošanu pilsētās un ar to saistītiem ādas novecošanās ietekmējošiem faktoriem (piesārņojums, stress, uzturs, ūdens patēriņš utt.) Uzreiz varu minēt to, ka šis nav produkts, kas vienas dienas laikā liks tavai sejas ādai izlīdzināties un sniegt tavam izskatam -10 gadus, tomēr fluīds var kalpot kā līdzeklis, ar ko apkarot novecošanas pazīmes. Kopumā šajā atsauksmē koncentrēšos uz savu pieredzi un vairāk praktiskām lietām, tomēr der paturēt prātā, ka ādas novecošanās pazīmes nav atkarīgas tikai no tā, kādus krēmus tu lieto – tas, kā jau minēju, ir tavs uzturs, tava saules aizsardzība, tavs ūdens patēriņš, vides piesārņojums un citi ietekmējošie faktori. Bet nu paskatīsimies ko pats ražotājs saka par šo produktu:

Vichy SlowAge koriģē ādas novecošanās redzamās pazīmes un palēnina jaunu pazīmju rašanos. Āda ir mitrināta, svaiga un mirdzoša. Paredzēts normālai/kombinētai sejas ādai.

Vichy Slow Age ādas kopšanas līnijā ir ne tikai šis fluīds, bet arī dienas un nakts krēmi, kā arī acu krēms. No visas līnijas lietoju tikai šo fluīdu, bet esmu ieintriģēta arī izmēģināt acu krēmu. Fluīdu ir paredzēts lietot dienas laikā, tā indikators – tam ir saules aizsardzības faktors SPF 25.

VSA_10_thekikaphotography

Par iepakojumu, protams, ļoti priecājos – tas ir ļoti vienkāršs un skaists. Pat nu jau gandrīz pēc gada, vadājot pudelīti šurpu turpu, tā nav nobružājusies, pāris burti varbūt ir nodzisuši, bet kopumā pudelīte joprojām izskatās pieklājīgi. Pozitīvais un negatīvais reizē ir tas, ka pudelīte ir veidota no stikla – gan pievelk aci, gan patīkami rokās turēt… Tomēr pārvadājot vai to ieliekot kosmētikas maciņā, smagums mēdz būt traucēklis. Protams, nav jau uzreiz kilograms klāt, tomēr svars pudelītei ir jūtams, līdz ar to arī nav iespējams noteikt cik daudz produkta iekšā – ne no vizuālā, ne svara viedokļa.

VSA_12_thekikaphotography

Jo vairāk laiks iet, jo vairāk novērtēju produktus, kas nāk ar dozatoriem – ir tik viegli izspiest tieši tik produkta, cik nepieciešams. Tiešām priecājos, ka tieši šim no visiem Slow Age produktiem ir dozators, savādāk sanāktu pamatīgi nošaut greizi – ir nepieciešamas tikai pāris pilītes, lai noklātu visu seju un dozators šajā ziņā tiešām ļoti labi palīdz kontrolēt patēriņu.

VSA_13_thekikaphotography

Fluīds ir krēma konsistences ar rozā toni. Ja stipri ieskatās, var redzēt, ka krēms pats par sevi ir mirdzošs. Kad to uzklāj uz sejas, nav tā, ka seja ir noklāta ar gliteriem vai redzamiem spīdumiņiem – to iespējams pamanīt tikai ļoti pietuvināti pētot pašu krēmu un tā konsistenci.

Par produkta aromātu… Lai gan prezentācija bija jau pirms pietiekami ilga laika, tomēr atminos, kā ar blogkolēģēm atvērām pasmaržot produktu un visas bijām pārsteigtas, cik šim produktam ir spēcīgs ziedu aromāts. Pēc pasmaržošanas vien jau nodomāju, ka šis produkts noteikti nebūs manai jutīgajai, alerģiskajai ādai – kā jau lielākoties ir pierādījies, krēmi un dažādi zieķi ar aromātiem izraisa ādas kairinājumus manai ādai, tomēr šis fluīds ir viens no izņēmumiem. Līdz ar to ir jārēķinās, ka šis nebūs bezsmaržas produkts un tā aromāts saglabājas vēl vairākas minūtes esot jau arī uzklātam uz sejas. Sākumā bija grūti pierast pie aromāta, bet nu jau ir pagājis pietiekami ilgs laiks un esmu apradusi ar to. Īpaši jutīgiem deguniem varētu arī nepatikt un būt par uzkrītošu.

BET NU BEIDZOT par produkta efektivitāti. Man ir 23 gadi, tādēļ par grumbiņām un krunciņām daudz jums pastāstīt nevarēšu, tomēr ādas kopēju uzlabošanos gan novēroju. Sākotnēji biju pilnībā pārliecināta, ka pie tāda aromāta nāksies saskarties ar kairinājumiem un kodīgo sajūtu, kā arī tas būs pilnīgs tabu alerģisko reakciju laikā. Nē, nē un vēlreiz nē – šis krēms pilnībā apgāza visus manus priekšstatus par to, kas varētu noiet greizi. Lietoju to gan ikdienā, gan arī tad, kad ir alerģiskās reakcijas un tas vienlīdz labi darbojas – nedz kairina, nedz sausina. Pirmajā lietošanas reizē noteikti rezultāti nav novērojami, tomēr 5-7 dienu laikā rezultāts ir novērojams. Droši vien kāds nu kuram tas rezultāts sanāk, tomēr es lielākās izmaiņas manīju sejas ādas izlīdzināšanā un sejas mirdzumā – ādas tonis un āda kopumā kļūst līdzenāka un seja izskatās mirdzošāka, līdz ar to – veselīgāka. Vienīgais mīnuss, ko tomēr vēlos pieminēt – neļaujiet nekādā veidā šim produktam nonākt acīs! Vairākas reizes pēc fluīda uzklāšanas uz sejas metos uzklāt acu krēmu, kā rezultātā, mistiskā kārtā, produkta pārpalikumi nonāca acīs… No visas sirds neiesaku. Pēc šīs pieredzes sākumā klāju acu krēmu, tad tikai sejas produktus 😀

Pēdējais punkts par ko vēlos parunāt, kā jau tika minēts sākumā pie produkta apraksta, šis fluīds ir paredzēts normālai/kombinētai ādai, tomēr man ir sausa āda… Kā tad īsti ir? Ziemas laikā šo fluīdu nelietoju, jo man pietrūkst mitrinošā faktora, lai mana āda justos komfortabli, tomēr pamazām jau nāk pavasaris un esmu atsākusi šo lietot, jo sejas āda vairs nav tik izslāpusi un ar to var pietiekami mitrināt ādu. Pirms kāda laika apspriedāmies ar blogkolēģēm par šo produktu un pāris meitenes minēja, ka uz taukainas ādas šis fluīds mēdz rullēties nost. Es ar šādu problēmu nesaskāros, līdz ar to noteikti jāņem vērā arī ādas tipu īpatnības.


KOPSAVILKUMĀ:

Produkta lielākie plusi noteikti ir (1.) tas der jutīgai un sakairinātai ādai, kā arī atsevišķās sezonās var derēt arī sausai ādai, (2.) tam ir saules aizsardzība SPF 25, (3.) tas izlīdzina sejas ādu un padara to mirdzošu, (4.) ļoti ekonomisks produkts (kalpos ilgam laikam).

Produkta galvenie mīnusi (kas tomēr atšķirsies dažādām gaumēm) ir tas, ka tam piemīt spēcīgs ziedu aromāts, kas uz ādas saglabājas vairākas minūtes pēc uzklāšanas.

Vai es šo produktu ieteiktu draugam? Noteikti!

Lai gan man pudelītē vēl ir krēms (tomēr nevaru noteikti reāli cik), jau plānoju tā iegādi tuvākajā nākotnē.

Kādus citus Vichy produktus vari ieteikt vai tieši pretēji, neieteikt? Un kādas ir tavas atsauksmes par tiem? Droši raksti komentāros 🙂


*Rakstā minētie produkti ir Vichy zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s