Tukšā tara #7

Vēl pavisam nesen prātoju, ka tukšās taras apskati, iespējams, nav nemaz tik ļoti nepieciešami. Trauciņi krājas, aizņem vietu un tā tālāk, BET, es sapratu, ka tā ir iespēja atskatīties uz produktiem, kas patikuši (atgādinot sev, ka ir vērts vēlreiz tos atgriezt plauktos), tāpat arī atgādināt sev, kas nav iepaticies. Interesanti varētu būt arī jums, jo daudzus produktus blogā nemaz plašāk neapskatu, tie parādās tikai šajā rakstu sērijā! Bet nu, lecam tik iekšā!

tt_7_01_thekikaphotography

1. Daily defence multifunkcionālais krēms no Madara Cosmetics. Viens no labākajiem multifunkcionālajiem krēmiem, ko esmu lietojusi. Gan ikdienā, gan īpaši ādas jutīgākajos brīžos lieliski tiek galā ar ādas mitrināšanu, kā arī ādu nekairina. Lai gan šo var izmantot uz visas ķermeņa ādas, es to izmantoju pārsvarā tieši uz sejas un lūpām. Šis ir favorīts un nu jau lietoju otro iepakojumu!

2. Viva La Juicy Rose smaržas no Juicy Couture. Šīs ir smaržas ar stāstu un atmiņām no 2016. gada brauciena uz Londonu. Vasarīgs, meitenīgs un saldens aromāts. Jebkurā gadījumā, pudelīti saglabāšu, lai brīžiem varu sasmaržot tos Londonas vasaras pārpalikumus, kas ir palikuši pudelītē. Nezinu vai iegādātos vēlreiz, bet Juicy Couture aromāti ir ieintriģējuši!

3. Matu BB krēms nobriedušiem matiem no Dove. Līdz ar šo produktu pirmo un pēdējo reizi iepazinos ar terminu “BB krēms matiem”. Joprojām līdz galam tā funkcionalitāti neizprotu, bet jebkurā gadījumā – lielisks produkts! To izmantoju pēc matu izmazgāšanas, mitros matos. Matus mitrina, pūkainumu izlīdzina un mati izskatās kopumā ļoti veselīgi un kopti. Par nobriedušu matu efektu nemācēšu teikt, bet čirkainiem matiem kā reiz (pieļauju, ka arī taisniem matiem varētu tīri labi patikt ar izlīdzinošo efektu).

4. Mitrinošs attīrošais pieniņš sejai no Diadermine jutīgai ādai. Pirms kāda laika rakstīju atsauksmi par Diadermine produktiem. Lai gan neviens no produktiem nenomierināja manu alerģijas skarto ādu (tieši pretēji, alerģiskās zonas kairināja), tomēr šis no visiem produktiem bija tas, ko tiešām līdz pēdējam izlietoju. Ikdienā, kad āda bija normalizējusies, šis labi attīrīja sejas ādu un sniedza patīkamu pēcsajūtu. Šis noteikti neatgriezīsies manos plauktos tieši kairināšanas faktora dēļ.

5. Mandeļu piena un medus ķermeņa sviestkrēms no The Body Shop. Patiesībā esmu TBS sviestkrēmu piekritēja – tie ļoti labi mitrina ādu un tiem ir ilgstošs mitrinošais efekts. Sākumā nevarēju pierast pie šīs līnijas aromāta, bet beigās pie tā pieradu un tas pat iepatikās! Nevaru apgalvot, ka no visiem sviestkrēmiem šis ādu mitrināja pastiprinātāk, bet jebkurā gadījumā – es esmu par TBS sviestkrēmiem (mīļākais aromāts līdz šim ir mango).

6. Dekoratīvās kosmētikas fiksators All Nighter no Urban Decay (travel size). Tā kā šis ir viens no kosmētikas fiksatoriem par kuru pārsvarā ir labas atsauksmes, nolēmu to izmēģināt. Patreiz gan neesmu vēl iegādājusies atkārtoti, bet to noteikti darīšu – sejas ādu nekairina (kā man tas bija no Makeup Revolution fiksatora), sniedz atsvaidzinošu sajūtu un kosmētikas ilgnoturību paildzina. Tagad gan man būtu interesantāk izmēģināt, jo dekoratīvās kosmētikas rutīnā ir pienākuši vēl daži soļi, kas nodrošina kosmētikas ilgnoturību, tādēļ ļoti iespējams var cerēt arī uz pilnu atsauksmi nāktonē 🙂

7. Stiprinoša nagu laka ar pērļu ekstraktu no Paloma. Tā kā man ir ļoti trausli nagi, ik pa brīdim, kad uznāk iedvesma, iegādājos un ietestēju stiprinošās nagu lakas. Šī man tīri labi patika, divas reizes izdevās izaudzēt pieklājīga garuma nagus… Senāk iegādājos Drogās, bet nesen kad meklēju, izskatījās, ka piedāvājumā tā vairs nav. Tā nu meklēju kādu nākamo brīnumlīdzekli!

8. Roku krēms Cashmere Comfort no Dove. Ļoti patīkams un pietiekoši mitrinošs roku krēms. Ziemas laikam īpaši piemērots. Par šo biju rakstījusi atsauksmi un viena lieta ir mainījusies – aromāts toreiz man nepatika, bet krēma efekta dēļ biju gatava uz to pievērt acis, tomēr tagad smarža liekas pat ļoti patīkama – man pret to vairs nav iebildumu. Lai gan labs, tomēr veikalos šo krēmu vairs neesmu manījusi.

9. Aizsargājoša ziede no Essex. Šo iegādājos aptiekā jau pirms ilga laiciņa, kad cīnījos ar alerģiju un neviens līdzeklis nepalīdzēja. Kad meklēju aptiekā kādu mitrinošu krēmu vai ziedi sejai, atcerējos, ka pirms vairākiem gadiem dermatoloģe bija ieteikusi Essex produkciju. Tā kā emulsija nebija pieejama, sāku meklēt alternatīvas un uzgāju šo ziedi. Galu galā, brīnišķīga ziede – bez smaržas, bez krāsas un ļoti biezas konsistences. Domāju, ka poras nebija sajūsmā, tomēr tajā brīdī man bija svarīgāk turpināt mitrināt sejas ādu, nepastiprinot alerģisko reakciju. Izcils atklājums!

10. Dziļi attīrošs sejas skrubis no Dr. Konopka`s. Skrubis – vilšanās. Kad dzīvoju netālu no Siberikas veikala, regulāri devos kopjošās kosmētikas meklējumos, lai atrastu ko neredzētu un neiemēģinātu. Lieki teikt, ka šis sejas skrubis mani ieintriģēja ne tikai ar skaisto iepakojumu, bet arī ar nosaukumā iekļauto salikumu “face hot scrub”. Paķēru daudz nedomājot, uzreiz iemēģināju un uzreiz arī vīlos (spoiler alert – vīlos katru reizi to izmantojot līdz pat pašām beigām). Lai gan skrubis ir krēmīgs ar viegli attīrošām abrazīvajām daļiņām, tomēr manai ādai tas bija “par plānu” – sausās ādas daļiņas netika pietiekami noskrubētas nost un katru reizi pēc šī skrubja prasījās kādu abrazīvāku līdzekli. Un protams, tas nav nekāds karstais sejas skrubis – biju domājusi, ka tam piemitīs sildošas īpašības, bet ne reizi neko tādu neizjutu. Šim produktam plauktos laižu acis pāri!


Esmu kārtīgi pieķērusies savai tukšās taras kastei, kurā ir riiiktīgi daudz izlietotie produkti sakrājušies. Pamazītēm visu vilkšu ārā un atrādīšu jums, lai beidzot varu no tiem atbrīvoties un tukšās taras kastē parādās vieta jauniem izlietotajiem produktiem!

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s