Tukšā tara #9

Šķiet, ka laikam ejot un atskatoties uz jau senāk izlietotiem produktiem, izkristalizējas produkti, pret kuriem esmu kļuvusi vienaldzīga vai tieši pretēji – kuri asociējas ar labām īpašībām un jūtamu rezultātu. Nu jau vasarīgās noskaņās lecam iekšā rozā krāsas koordinētajā tukšās taras apskatā!

TT_09_02_theKikaphotography

1. Atjaunojošs aļģu masku komplekts (kārbiņā 5 masku pulverīši) no Teana. Kā atceros šo masku, tā mani vēl līdz pat šai dienai pārņem neizpratne! Kastītē ir 5 masku paciņas, kur pulveris jāatjauc ar ūdeni, lai iegūtu maskas konsistenci. Divas reizes mēģināju sajaukt masu, bet katru reizi sanāca vienādi neuzklājama un es pat teiktu nelietojama maska. Sākot jaukt ar ūdeni, konsistence kļūst gluma, bet katru reizi (lejot gan vairāk ūdeni, gan mazāk) tā sarāvās kunkuļos, kurus nudien uz sejas nekā nevar uzklāt. Šo masku, tīri no praktiskā viedokļa nu nekā nevaru ieteikt!

2. Rožu micelārais ūdens no Stenders. Micelāro ūdeņu ziņā esmu ļoooti izvelīga un līdz šim nekas nav vēl spējis pārspēt manu iemīļoto Bioderma Hydrabio micelāro – arī šis no Stendera to nepārspēja. Smarža lai gan ir spēcīga, tomēr tā ir patīkama – tam piemīt saldens rožu aromāts, tomēr pats micelārais atstāja ādu lipīgu. Lai gan ir dzirdēts, ka micelārie tomēr pēc attīrīšanas ir jānoskalo, tik un tā es labāk izmantoju tos ražojumus, pēc kuru lietošanas man nav izteiktas sajūtas, ka produkts būtu palicis uz manas sejas ādas un man būtu nepieciešams to skalot nost.

3. Micelārais ūdens no Eco laboratorie. Vēl viens micelārais, kas nespēj pārspēt manu mūžīgo favorītu. Šis man patika vairāk kā Stendera rožu micelārais, jo šim smarža ir neitrālāka un nav lipīgās sajūtas pēc attīrīšanas, tomēr šim man pietrūka atsvaidzinošā un mitrinošā sajūta. Vienkārši sejas attīrīšanai bez papildus atribūtiem – šo varu ieteikt, bet ja gribās “micelārais, kas ir viss vienā”, tad šis noteikti nebūs īstais pirkums!

4. Ultracomplex zobu pasta jutīgiem zobiem no Splat. Ja pavisam godīgi, zobupastu lietās neesmu liela eksperte (nevaru gan teikt, ka citos lauciņos esmu :D), tomēr gribās teikt, ka Splat zobupastas nekad nav likušas vilties. Man pašai nav izteikti jutīgi zobi, tomēr man bieži vien ir problēmas ar to, ka zobupastas izsausina muti un lūpas… tādēļ šo atzīstu par labu esam. Vai iegādātos atkārtoti gan nevaru apgalvot (tagad pārsvarā izmantoju Jason mutes kopšanas līdzekļus), bet nav izteikti negatīva viedokļa par šo produktu.

5. Barojošs šampūns no Le Cafe de Beaute. Ja pavisam godīgi, nemaz nezinu kur šādu šampūnu var iegādāties un vai tāds vairs ir pieejams, jo šo man iedeva pamēģināt mamma. Jebkurā gadījumā, šis šampūns man ir mistika – matus ļoti grūti izmazgāt un neatceros nekādas wow sajūtas. Kas visvairāk mani pārsteidza bija tas, ka tas ļoti ātri sabojājās – vizuāli neko nepateiksi, bet pēc aromāta vien ir saprotams, ka šampūns jāmet ārā (iespējams caur to, ka viņi paši apgalvo, ka sastāvs ir diezgan dabīgs).

6. Sensibio attīrošais gels no Bioderma. Pirmo reizi kad redzēju, ka Biodermai būs šāds jaunums, likās, ka tā būs jauna dušas želeja, bet sapratu, ka tas ir paredzēts sejas ādai (lai gan visos aprakstos netiek minēts, ka gels ir paredzēts tieši lietošanai uz sejas). Lai gan mana ķermeņa āda arī mēdz būt jutīga, tai jau lietoju savus atzītos Bioderma Atoderm līdzekļus, tādēļ šo Sensibio gelu izmantoju tikai uz sejas. Kopumā – seju ļoti labi attīrīja gan no kosmētikas, gan netīrumiem un alerģiskās reakcijas nepastiprināja. Vien domāju, ka šis vairāk varētu patikt normālam vai viegli sausam ādas tipam, jo man ar manu stipri sauso ādu likās, ka šis produkts vēl vairāk ādu sasausina un sarauj. Rezultātā – šis nebūs atkārtots pirkums un pieturēšos pie saviem iemīļotajiem Hydrabio un Atoderm līnijas produktiem!

7. Hyaluronic collagen koncentrāts ar hialuronskābi no Madara Cosmetics. Uhhhh, kas šis par brīnišķīgu produktu. Uzreiz gan minēšu, ka meklējot mājaslapā un sazinoties vēl atsevišķi ar Madara Cosmetics pārstāvjiem noskaidrojās, ka šis produkts uz nenoteiktu laiku nebūs pieejams iegādei, kas ir ļoti žēl. Par šo varētu izveidot veselu atsauksmi, tomēr ātri ieskicēšu kādēļ tik ļoti ceru, ka tieši šīs ampuliņas atgriezīsies tirdzniecībā! Manai stipri sausajai ādai šis bija kā tāds mitrinošais deserts katru dienu (gāju kursveidīgi – 10 ampulas, 10 dienām). Visi sausuma pleķīši izzuda, āda palika gludāka un stipri mitrinātāka. Otrajā piegājienā nolēmu iedot un pamēģināt šo līdzekli saviem vecākiem – atsauksmes gan nebija tik sajūsminošas par produktu kā man gala rezultātā. No savas puses gan šo produktu varu ieteikt un noteikti apsvērtu iespēju iegādāties vēlreiz, ja produkts nonāktu atpakaļ tirdzniecībā.

8. Dušas putas ar pistāciju aromātu no Dove. Dušas putu formāts man ļoti patīk un liekas interesants, tomēr praktiska pielietojuma tam, protams nav. Joprojām uzskatu, ka Rituals dušas putas nekas nepārspēj to biezumā, aromātiskumā un vispār – iepakojumā. Bet runājot par Dove dušas putām – no visiem pieejamajiem aromātiem mani uzrunāja tieši šis (maigs, saldens un viegli aromātisks) un āda pēc tā lietošanas likās maigāka. Ja man būtu jāizvēlas parastā dušas želeja vai dušas putas no Dove sortimenta, es, visdrīzāk, izvēlētos šīs dušas putas!

9. SOS mitrinošā hidro maska no Madara Cosmetics. Par šo biju rakstījusi atsauksmi un varu teikt, ka lai gan efekts ir jūtams ilgtermiņā to lietojot, tomēr galu galā milzīgā sajūsmā par šo produktu neesmu. Aromāts, protams, brīnišķīgs un SOS līnijai raksturīgs, pēc lietošanas reizes āda šķiet mazliet mitrinātāka, tomēr rezultāts nav stipri izjūtams vai īpaši pamanāms. Atsauksmē biju minējusi, ka šī varētu būt vairāk vasaras maska, kad ādai nepieciešama viegla mitrināšana, tomēr pati šo produktu atkārtoti neiegādāšos.

10. All about matt fiksējošais pūderis no Essence. Sākumā biju sajūsmā par šo fiksējošo pūderi – tas bija pats pirmais, ko biju nolēmusi izmēģināt tādēļ, ka izjutu nepieciešamību nofiksēt konsīleri zem acīm un uz plakstiņa. Kad pamīšus sāku izmantot Rimmel Stay Matte pūderi, sapratu, ka šis Essence pūderis ir pārāk gaišs un balts priekš manis plus uz manas sausās ādas tas bija pārāk matējošs, varētu pat teikt, ka sausinošs. Šo vairs atkārtoti neiegādāšos, bet man šķiet, ka šis varētu būt piemērotāks gaišai ādai ar noslieci uz taukainību, nu, kur tiešām tā matēšana varētu noderēt 🙂


Ar katru tukšās taras atsauksmi saprotu, cik ļoti uz visa lielā, kopējā produktu fona ir maz produktu, kas izceļas ar savu efektivitāti. Tādēļ novēlu mums katram atrast savus top kopšanas produktus un pārbaudītās vērtības, pie kurām var ilgstoši pieturēties un zināt – efekts ir un būs! Tiekamies, nākamais raksts būs atsauksme!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s